Британський досвід для бригад тероборони

24.01.2020
Британський досвід для бригад тероборони

Львівська окрема бригада територіальної оборони пройшла випробування на полігоні. Офіцери ознайомилися з європейським досвідом, поглибили теоретичні знання та вдосконалили практичні навички у питаннях ефективного функціонування територіальної оборони.

 

 

 

 

Як повідомив спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв, військове формування створене не більше двох років тому. У кожній області України у вересні 2018 року обласні військові комісаріати формували такі бригади. Їхнє завдання в разі загострення ситуації на Сході чи оголошення воєнного стану – охорона державного кордону, забезпечення функціонування органів державної влади, боротьба з диверсантами, і звісно, підтримання правового статусу режиму воєнного стану.

Ще торік такі підрозділи почали повноцінно тренуватися на військових полігонах. Цього разу на Рівненському  вдосконалювали майстерність представники Львівської окремої бригади тероборони.  Близько трьохсот офіцерів переймали досвід в інструкторів, котрі пройшли вишкіл за британською системою «Орбітал».

«Учасники збору ознайомилися з ефективною роботою та питаннями ефективного функціонування територіальної оборони, якою керується більшість європейських держав. Вони пройшли тактичну та інженерну підготовку, вправлялись у стрільбі зі стрілецької зброї»,  - зазначив Віктор Ануфрієв.

За словами військового кореспондента, такі тренінги проходимуть також інші бригади територіальної оборони, що пришвидшить процес переходу Збройних Сил України на військові стандарти Північноатлантичного альянсу. Про це повідомили в Оперативному командуванні «Захід».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток