Будьте здорові вже сьогодні!

Будьте здорові вже сьогодні!

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day, або Всесвітній день здоров’я. Ідея була висунута вже на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в 1948 році. 7 квітня 1948 року набрав чинності Статут Всесвітньої організації здоров'я. Святкується щорічно, починаючи з 1950 року.

 

 

 

 

Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

Нинішній рік оголошений Міжнародним роком працівників сестринських і акушерських служб, тому заходи Всесвітнього дня здоров'я 2020 року будуть присвячені життєво важливій ролі медичних сестер і акушерок в охороні здоров'я людей в усьому світі і необхідності зміцнення сестринських і акушерських служб.

Всесвітній день здоров'я - це шанс звернути увагу на тему здоров'я та нагадати всім про важливість піклуваня про нього. Це заклик підтримувати активний спосіб життя, щоб залишатися здоровим і запобігати хворобам.

Ось і ми публікуємо декілька порад щодо здорового способу життя для дорослих: 

- почніть дотримуватися здорового способу життя просто зараз;

- підтримуйте фізично активний спосіб життя і зробіть тренування частиною вашого повсякденного життя;

- для корисного харчування є різноманітні продукти. Уникайте обмежувальних дієт в ім'я втрати ваги. Вони можуть зашкодити вашому здоров’ю;

- підтримуйте здорову масу тіла; 

- їжте регулярно, ніколи не пропускайте сніданок чи обід; 

- уважно ставтеся до своєї їжі. Вкрай рідко вживайте солодкі продукти або їжу з паковання. Їжте сезонні фрукти та овочі;

- зменшіть споживання солі та цукру. Це крок, який може сприяти запобіганню ожиріння, діабету, високого кров'яного тиску та хвороб серця;

- пийте багато рідини. Підтримання водного балансу сприяє гарному самопочуттю;

- намагайтеся уникати стрессу;    

- займіться йогою, практикуйте медитацію. Вчіться ігнорувати стресові ситуації і мати позитивний світогляд. 

У Всесвітній день здоров’я Армія ФМ бажає всім бадьорості духу і тіла. Будьте здоровими, піклуйтеся про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких щодня, адже це запорука щасливого життя!