Буковинці не припиняють допомагати українським воїнам

Буковинці не припиняють допомагати українським воїнам

На Буковині місцеві волонтери та просто небайдужі містяни відправили чергову допомогу нашим захисникам.

 

 

 

 

 

 

 

Буковинські гадзині дуже постаралися приготувати найсмачніші страви для українських воїнів, які зараз на передовій знищують ворога. Жінки приготували для наших захисників голубці, тушонки, квасолю з м’ясом, рибу, биточки, сало, ковбасу та копченості.
Звісно, у свою роботу українські жінки вклали усю свою любов, ніжність, тепло і найпалкіші побажання здоров’я нашим воїнам та повернення із перемогою додому до своїх рідних та близьких. До допомоги долучилися і діти, які зробили для захисників ляльку-мотанку та оформили етикетки для тушонок.

 
Між тим, підприємці передали на фронт печиво і хліб, які приготували у місцевих пекарнях. Увійшли у допомогу також одяг, фрукти та медикаменти від благодійників з Греції, які вже на постійній основі підтримують українських воїнів. Допомогу благословив священник Православної церкви України отець Василь. Він подякував волонтерам за їх працю та побажав усім українцям якнайшвидшої перемоги.  

"Немає найбільшої любові, ніж та любов коли хтось душу свою покладе за друзів своїх. Ваша любов, дорогі браття та сестри, проявляється у вашій праці. Працею ви утверджуєте нашу українську націю. Ми щирий народ, ми люблячий народ, ми працьовитий народ. Ми любимо свою державу, ми любимо свою землю. Нехай вам Господь у всьому допомагає, нехай Господь підтримує вас, нехай Господь веде вас своєю невидимою рукою до порятунку. Кожен з нас, як українець, по-різному виконує свою підтримку для своєї землі, хтось молиться, хтось руками працює, хтось ще чимось іншим. Всі разом ми зможемо здобути перемогу. Ми дійсно будемо незалежною державою, будемо незалежними людьми, будемо процвітати. Будемо сподіватися на Бога, що він все-таки дасть волю нашим дітям, онукам та правнукам жити в країні, яка процвітає".


І дійсно сьогодні найголовніша мета кожного українця — робити усе можливе для підтримки армії й наших захисників. І навіть невеликий посильний вклад кожного у спільну справу — наближає Перемогу! Теплі слова на фронт нашим захисникам передали й волонтери, які продовжують підтримувати наших воїнів тут, у тилу.

"Мої найрідніші захисники, я на Буковині стараюся чим можу допомогти, не тільки я, а й усе село. Весь наш район, наша область намагається підтримувати, хто чим може. Ми розуміємо як вам зараз там важко, але ви мусите там бути та боронити нашу державу, нашу землю від цього фашиста. Я вас просто прошу і молю, робіть все, щоб його вигнати. Бийте його за те, що він робить на нашій землі. Я раджу не брати нікого в полон. Їх треба нищити. Ми кожен день за вас молимося в церкві. Кожен день люди приходять, моляться на колінах, щоб дав вам Бог здоров’я. Просимо, аби ви всі повернулися живими. І тоді ми почнемо відбудовувати нашу державу. Дякую вам за все. Дякую від усіх людей, які стараються допомогти вам. Наш вклад зовсім маленький, але ми стараємося робити усе, щоб ви не були голодні, були одягнені. Просимо Бога, щоб ви усі були живі та здорові. Слава Україні. Героям Слава!".