Цифрове майбутнє армії на Михайлівській площі Києва

13.10.2021
Цифрове майбутнє армії на Михайлівській площі Києва

На Михайлівській площі у Києві стартувала виставка озброєння та військової техніки. Експозиція має назву Цифрове майбутнє армії та проходить у рамках відзначення Дня захисників і захисниць України.

 

 

 

 

 

Впродовж 5 днів жителі та гості столиці буде зможуть побачити сучасні зразки озброєння та військової техніки. Вони формують обриси армії майбутнього, зокрема високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо. 

Одним із таких експонатів є ПТРК «Стугна-П» – український протитанковий ракетний комплекс другого покоління. 
Виставка проходить в умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації, тому її основним акцентом є демонстрація потенціалу оборонно-промислового держави, показ інноваційних технологій, які можуть бути використані для розвитку спроможностей військ у найближчій перспективі.

Міністр оборони України Андрій Таран розповів про мету виставки, особливості зразків озброєння, що експонуються, а також сучасний стан і перспективи впровадження цифрових технологій у Збройних Силах України: 

— Сьогодні унікальна подія. Ми хочемо відкрити доступ усім бажаючим до нашої найсучаснішої техніки та озброєння. Всі бачили техніку на параді, але ми вирішили дати людям можливість побачити цю техніку зсередини. Керівництво держави приділяє дуже серйозну увагу забезпеченню наших Збройних Сил сучасними зразками техніки та озброєння, — у своїй промові зазначив Андрій Таран.

Фото наших колег з АрміяInform

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток