День пам'яті та примирення в Австрії

08.05.2019
День пам'яті та примирення в Австрії

Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті та примирення. Однак заходи відбуваються не лише у нашій країні, а й далеко за її межами. Як це відбувається у Відні дізнаємось в аташе з питань оборони при посольстві України в Республіці Австрія полковника Андрія Ткачука він з нами на прямому зв'язку.

 

 

День пам’яті та примирення відзначили у Відні масштабною акцією «Мак пам’яті» за сприяння апарату ВАТ при Посольстві України в Республіці Австрія. Щороку, за будь-якої погоди, працівники посольства, українці та австрійці, політики, федеральний канцлер Австрії та члени уряду беруть участь у покладанні вінків на площі Шварценбергплац.

Цьогоріч українці принесли до пам’ятника невідомого солдата півтисячі червоних квітів. Цією акцією ми не лише хотіли вшанувати пам’ять полеглих, а й привернути увагу світу до того, що Україна — миролюбна країна. Для нас маки — це не лише символ пролитої крові на полях, а також символ надії, що смерть синів і дочок не була даремною і що воєн більше не буде. Україна прагне миру і про це заявляє на весь світ: виступами, заявами, нотами протесту, акціями.

Україна схиляє голову перед згиблими, а у цей час країна-агресор, напередодні Дня Перемоги, у вигляді торта, ділить на шматки нашу країну (примітка: маю на увазі Жириновського, який розрізав торт у вигляді України). І ще одна ремарка: Росія всюди підкреслює, що вони — переможці. Хоча, насправді, які вони переможці, якщо Європу від нацистів звільняли саме українці. Ми повернемо правду собі й світові. Нас чують, нас розуміють, нас підтримують. Слава нашому народові! Слава Україні! Вічна пам’ять загиблим!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток