До Тисовця прибули військові для реабілітації

29.10.2019
До Тисовця прибули військові для реабілітації

До навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України Тисовець прибула чергова група військовослужбовців на психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію. Як саме будуть оздоровлюватись українські захисники в Карпатах знає наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

"У навчально-спортивній базі зимових видів спорту Тисовець, яка є в підпорядкуванні оборонного відомства України продовжуються заходи із психологічної реабілітації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. І сьогодні сюди приїхало знову 30 військових зі своїми сім’ями. Переважно це військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади та 44 артилерійської бригади з Тернополя. Два тижні з сім’ями військових будуть працювати фахівці в плані психологічної декомпресії, будуть проводитися як групові, так і індивідуальні заняття з арттерапії, де воїни та члени їх сімей будуть малювати картини, буде ліпнина з дітьми, проводитимуться цікаві вікторини та будуть застосовуватися інші психологічні прийоми. Також в реабілітацію включена фізкультурно-оздоровча складова, яку, воїни напевне люблять найбільше. Іншими словами — це відвідування тренажерних залів, можна за бажанням полікувати зуби чи піти на масажі. Також керівництво Тисовця організує кілька піших екскурсій на свіжому повітрі дивовижними краєвидами Карпат. Можна також покататись на велосипедах, покупатись в трав’яних чанах і ще багато цікавого можна побачити та відчути в наших українських горах.

Загалом скажу, що до Тисовця, як правило заїжджають сім’ї військових  приблизно раз у два місяці, відбір кандидатів проводиться у Міністерстві оборони. Це невеличкі групи приблизно по 25-30 родин військових, котрі абсолютно безкоштовно можуть відпочити та оздоровитися у навчально-спортивній базі зимових видів спорту на протязі 2-3 тижнів", — розповів Віктор Ануфрієв.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток