До волонтерської діяльності на Буковині долучається все більше людей

До волонтерської діяльності на Буковині долучається все більше людей

Триває другий місяць запеклої боротьби українського народу проти російських окупантів. Другий місяць нашого опору і незламності. У дні важких випробувань кожен населений пункт країни мобілізувався на допомогу нашим Збройним Силам.

 

 

 

 

 

На Буковині все більше людей долучаються до волонтерської діяльності: плетуть маскувальні сітки, шиють бронежилети, аптечки, зварюють пластини для броніків, готують в печі найрізноманітніші домашні страви.

Днями місцеві волонтери відправили на фронт вже 56-ту допомогу від 2014 року. Щоразу до наших захисників відправляється по декілька тонн приготованої їжі, а також одяг, взуття, засоби гігієни, ліки та медикаменти. Допомогу для захисників освятив настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці Чернівецької єпархії ПЦУ отець Юрій. Він подякував волонтерам за працю і закликав українців і надалі допомагати нашим воїнам та молитися за Перемогу.


"Дякуємо один одному! Дякуємо Богові, який дає нам можливість не загубити у собі все людське та розуміти, хто ми є", — зазначив отець Юрій.

Теплі слова на фронт нашим захисникам передали і волонтери, які тут, у тилу продовжують працювати, задля забезпечення наших воїнів усім необхідним. Разом до Перемоги і тільки разом ми переможемо!

"Ми вчергове протягом тижня підготували ще одну партію різноманітної їжі для наших захисників. Ми дякуємо військовим за захист мирного населення. Міцного вам здоров'я! Повертайтесь живими до дому!", — повідомив один із волонтерів.