Французький шоколадний делікатес

02.05.2020
Французький шоколадний делікатес

А ви знали, що 2 травня у США щороку відзначають Національний день шоколадного трюфеля? Вишуканий смаколик є фаворитом відомих світових кондитерів та шоколатьє. Ми ж навчимо вас швидко готувати цей відомий десерт хоч на польовій кухні.  На кулінарне чергування  заступили Ірина Зінчук та Катерина Кондратенко — засновниця кондитерської B12 Candy bar і взялися готувати корисний варіант цього смаколика.

 

Саме слово «трюфель» походить від латинського «tuber», що означає наріст, горб. Так цукерки назвали в честь дорогого делікатесу — гриба чорного трюфеля завдяки зовнішньому вигляду. Згідно з однією з версій, цей кондитерський шедевр зобов'язаний своїм існуванням кулінару і торговцю шоколадом із французького Шамбері Луї Дюфуру. Одного разу, напередодні нового, 1895 року Луї не вистачило борошна для святкових солодощів. Щоб не позичати продукти у сусідів, він змішав вершки та ваніль із какао-порошком і зробив з цієї маси цукерки. Бажаючи надати десерту завершеного вигляду, Дюфур вмочив кожну цукерку в розплавлений шоколад, а потім присипав какао. Перший в історії шоколадний трюфель був готовий! У наш час ці  цукерки виготовляють більш як у 20 країнах світу. Ми ж розкажемо, як приготувати їх не лише смачними, а й корисними. Такі солодощі точно не завадять фігурі, а додадуть вам сил, енергії та гарного настрою!

Щоб приготувати смачні й ароматні трюфелі, перебийте в блендері до однорідної маси волоський горіх, курагу та фініки. До цієї маси додайте какао-порошок та гарно перемішайте. Сформуйте кульки масою приблизно 30 грамів і в кожну покладіть 2-3 ягідки сушеної журавлини. Поставте цукерки в холодильник щонайменше на 2 годині. Перш ніж подавати на стіл, обкачайте кожну цукерку в какао-порошку. Заварюйте каву, вмикайте Армія FM і насолоджуйтесь!

 

Щоб приготувати шоколадний трюфель, як у кондитерській B12 Candy bar, візьміть:

150 г волоських горіхів;

100 г кураги;

100 г фініків;

журавлину з розрахунку  2-3 шт. на одну цукерку; 

какао-порошок темний для обкачування цукерок.

Готуйте з нами, бо все смакує краще з Армія FM!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток