Гірські штурмовики взяли участь в унікальних антитерористичних навчаннях

12.10.2020
Гірські штурмовики взяли участь в унікальних антитерористичних навчаннях

Військові зі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади взяли участь в антитерористичних навчаннях, що завершились цими вихідними. Штурмовики співпрацювали із підрозділами СБУ, Поліції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, «Надзвичайниками», Держспецзв’язку та Служби судової охорони. Детально про тренування розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

Навчання відбувалися в Ужгороді просто на вулицях та в будівлях міста і відрізнялися високою реалістичністю. Були задіяні техніка та озброєння, виставлені блокпости, чергували патрулі, працювали кінологи. Мешканців міста заздалегідь попросили мати при собі посвідчення особи і адекватно реагувати на роботу силовиків, також повідомлялося про перекриття декількох вулиць.

За легендою навчань, умовні терористи замінували приміщення суду та взяли в заручники учасників судового процесу. Умовні злочинці вимагали звільнити з ізолятора свого спільника. Під час навчання терористів затримали, заручників звільнили, а вибухівку знешкодили.

Такі навчання є важливими. Адже силові структури відпрацьовують спільні алгоритми дій в екстрених ситуаціях та діляться між собою досвідом.

Як повідомляє Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, за результатами тренувань планується розробити рекомендації для покращення роботи підрозділів під час участі у спільних подібних антитерористичних заходах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток