Христина Скільська, майстер шугарінгу: Про перші місяці у власній справі

Христина Скільська, майстер шугарінгу: Про перші місяці у власній справі

Медик-доброволець 25 батальйону «Київська Русь» Христина Скільська вирішила стати майстром з шугарінгу, записалася на курси і почала приймати клієнтів. Про перші 4 місяці роботи, цікаві і складні моменти розповіла у програмі «Після фронту»

 

 

Дар’я Бура: Ти займаєшся шугарінгом вже 4 місяці. Що було мотивацією? І наскільки складно було наважитися?

Христина Скільська: Спочатку я відчула всю цю процедуру на собі у якості клієнта і одного разу мене на це підштовхнула знайома зі студії краси. Я подумала – чому ні. Знайшла курси і почала на них ходити. Коли закінчила, відразу закупила необхідне обладнання і почала працювати у Жені (Євгенія Янченко – майстер нігтьової естетики у власному салоні Eva Fleur studiо) в салоні.

Дар’я Бура: Женя – твоя подруга, яка підтримала, а наскільки загалом важлива підтримка близьких людей та друзів?

Христина Скільська: Дуже важлива. Тому що ти сам до кінця всього не знаєш, це нова справа. Все прийде з роботою і часом. Але часом було таке, що 1 клієнт в тиждень, і думаєш що воно того не варте, нічого не хочу. А ця підтримка була як магічний поштовх, щоб дійти до кінця. Подруга мені показувала багато відео, цікавилась та рекомендувала мене своїм клієнтам, які стали моїми частенькими гостями.

Дар’я Бура: Чи ставила ти сама рамки для своєї роботи?

Христина Скільська: Насправді, я думала, якщо в мене нічого не вийде, то воно того не варте. Тепер розумію, що потрібен мінімум рік, щоб зрозуміти всі тонкощі свого бізнесу. Тож, хочу оцінити свої результати від першого клієнта і через рік. За цей час я збираюсь підвищити свою техніку та освоїти інші.

Дар’я Бура: Як взагалі виглядаю ця процедура? Що таке шугарінг?

Христина Скільська: Шугарінг – це процедура видалення волосся за допомогою цукрової пасти. Протипоказаннями для такої процедури можуть бути шкірні захворювання, або запальні процеси. Її можна проводити навіть вагітним, якщо це, звичайно, не останній місяць перед народженням дитини. Міфом також є те що цю процедуру не можна проводити людям, які хворіють на цукровий діабет.

Дар’я Бура: Які труднощі виникали за 4 місяці твоєї роботи?

Христина Скільська: Це лише деякі маленькі деталі. Навіть дуже волога або жарка погода може впливати на цукрову пасту. Більше терпіння і практики. Попит є, все ж таки, на теплу пору. Я розуміла, що це все дуже конкурентно, особливо коли біля тебе знаходиться кілька салонів з такими ж послугами. Але я вирізняюся, напевно, якістю послуг і тим, що умію гарно співати під час процедури…

Дар’я Бура: Шугарінг – це боляче?

Христина Скільська: Перший раз завжди боляче, але від цього не вмирають. Всі больові відчуття швидко забуваються. Після декількох разів вже майже не боляче.

Дар’я Бура: Чи траплялись дуже вередливі клієнти?

Христина Скільська: В мене було таке, що одна клієнтка хотіла піти посеред процедури, але я змогла її заспокоїти.

Дар’я Бура: Чи приходили на шугарінг чоловіки?

Христина Скільська: Приходили, їх вираз обличчя треба бачити. Їх, на жаль, не багато, але я придумаю як їх більше залучити.

Дар’я Бура: Чи є побічні ефекти від такої процедури?

Христина Скільська: Єдиним побічним ефектом може бути подразнення, якого можна уникнути, якщо ознайомитися та дотримуватися певних правил до та після шугарінгу, та в день процедури. Це повноцінна косметологічна процедура, свого роду пілінг, тому що знімає верхній шар шкіри.

Дар’я Бура: Чого тобі не вистачає в роботі?

Христина Скільська: У мене є 25 тисяч ідей, але зараз я зосереджена виключно на шугарінгу, на решту поки не відволікаюсь. Більше б хорошої музики та гарних клієнтів.

Дар’я Бура: Чим ти пишаєшся у цій роботі?

Христина Скільська: Мені подобається бачити своїх клієнтів задоволеними, вносити приємну нотку у їх життя – це найголовніший результат, якого можна бажати. Пишаюсь тим, що змогла відкрити щось своє і не здаюсь у цьому.

Дар’я Бура: Чи є у тебе принципи в роботі?

Христина Скільська: Усі матеріали мають бути одноразовими, крім пінцетів, які потрібно простерилізувати. І я не дозволяю клієнтам тикати в місце, де я працюю.

Дар’я Бура: Яка процедура найпопулярніша?

Христина Скільська: Найпопулярніша – глибоке бікіні.

Дар’я Бура: Наскільки це ефективно?

Христина Скільська: Це процедура, яка накопичується, тому потрібно прийти кілька разів, щоб побачити 100% результат. Раз в три тижні треба робити процедуру.

Дар’я Бура: Що для тебе у твоїй роботі стало найнеочікуванішим?

Христина Скільська: Найнеочікуванішим мабуть є те, коли люди приходять на одну процедуру, в результаті роблять декілька, а потім приходять добровільно ще. Хоча я, правда, іноді дійсно роблю їм боляче. Але з посмішкою. Можливо також те, що я перестала бачити очі людей, звертати увагу на обличчя.

Дар’я Бура: Що найчастіше запитують клієнти?

Христина Скільська: Що не можна робити після процедури? Чи дуже я їх буду сварити, якщо вони зроблять щось не так?

Дар’я Бура: Яку пораду ти можеш дати людям, які хочуть почати власну справу або лише почали?

Христина Скільська: Перше і найголовніше – не боятись це зробити. Дати собі термін – і робити щось для цього. Під лежачий камінь вода не тече, тому потрібно діяти. Ніколи не шкодувати, а вирішувати всі проблеми.