ІV МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ЦВС РОЗПОЧАЛАСЬ У КИЄВІ

03.04.2019
ІV МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ЦВС РОЗПОЧАЛАСЬ У КИЄВІ

Сьогодні у Києві проходить Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва.

Які питання обговорюються та хто присутній на цьому заході в ефірі Армія ФМ розповіла наш спеціальний кореспондент Маріамна Маркевич.

 

 

"Так дійсно, сьогодні в готелі Братислава стартувала вже четверта міжнародна конференція цивільно-військового співробітництва. Варто сказати, що розпочалась вона з хвилини мовчання, адже всі ми знаємо сумну звістку про загибель на фронті Яни Червоної та Олександра Мілютіна.

Конференція якраз присвячена темі жінки, мир та безпека, а також захисту цивільного населення. Як сказала під час виступу спеціальна представниця Генсекретаря НАТО Клер Хатчінсон - цитую: «Конференція закликана заповнити прогалини в питаннях жінок, миру та безпеки і в захисті цивільного населення».

Конференція триватиме два дні. Сьогодні проходитиь у форматі обміну думками, багато виступаючих, серед учасників багато представників НАТО та ООН.

А вже завтра на учасників чекає спільна робота в групах, практичні завдання та обмін досвідом", - розповіла Маркевич.

Довідково: до участі у заході запрошено близько 200 провідних військових експертів у сфері цивільно-військового співробітництва країн-членів Північноатлантичного альянсу, Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, представників міжнародних, громадських, неурядових організацій, центральних і місцевих органів виконавчої влади та силових відомств.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток