КОРОЛІ ФАНТАСТИЧНОГО МАКІЯЖУ ТА ВОГНЯНОЇ АТРИБУТИКИ «KISS

07.04.2019
КОРОЛІ ФАНТАСТИЧНОГО МАКІЯЖУ ТА ВОГНЯНОЇ АТРИБУТИКИ «KISS

На рахунку KISS більш сорока п'яти золотих і платинових альбомів і більше 100 мільйонів проданих записів. KISS має 25 золотих альбомів, що на 4 менше ніж у THE BEATLES!

 

 

 

 

KISS народилася в Америці в 1973 році. Спочатку в складі було тільки два музиканта - Пол Стенлі і Джин Сіммонс, обидва грали на гітарі і непогано співали. Далі до них приєднався ударник Пітер Крісс. Він потрапив в знамениту групу без прослуховування. Його взяли, всього лише прочитавши оголошення, які він розвішував: «Барабанщик шукає рок-групу. Готовий зробити все, щоб стати знаменитим ».

У 1989 Томмі разом зі шкільним другом Сент-Джеймсом створили групу Cold Gin, кавер гурту KISS. Уже тоді Томмі почав використовувати знаменитий грим «Космічного Туза», а Джеймі вийшов на сцену в образі «Кота». KISS помітили музикантів і запросили їх зіграти на вечірці на честь дня народження Пола Стенлі. Тоді Джин Сіммонс запропонував Томмі працювати помічником і той, погодився. Коли ж Ейс Фрейлі залишив KISS, Томмі був обраний для заміни та залишив для себе образ «Космічного Туза».

Джин Сіммонс став фарбуватися в «Демона», Пітер Крісс - в «Кота», Томмі Тейер - в «Космічного Туза», а Пол Стенлі став «Зоряним Дитям».

Назвати групу KISS запропонував бас-гітарист Джин Сімонс. Саме він став уособленням сатани для американських матусь. До макіяжу демона музикант постійно докладав незмінні трюки з язиком. Довжина якого, до речі, становить 12,7 сантиметрів.

Перший виступ Kiss відбувся 30 січня 1973 року на майданчику Popcorn Club у Квінсі.

В 70-х роках KISS отримала офіційну можливість виступити на розігріві у Blue Öyster Cult. На цьому концерті Сіммонс випадково підпалив своє волосся, які були укладені спреєм на спирту. Це сталося, коли він вперше виконував свій популярний трюк «Вогняне дихання», в якому він набирав гас в рот і випускав струмінь вогню.

І дійсно, Концерти рок-бенду включали в себе безліч різних трюків і прийомів. Наприклад, Джин Сіммонс не тільки «дихав вогнем», а й плювався «кров'ю». Насправді це була суміш йогурту, соків і харчових барвників. Крім цього він злітав за допомогою тросів. То іскри, то дим під час концертів вилітали з гітари Ейса Фрейлі. У підсумку, феєрверки з грифа і димові шашки в магнітному підсилювачі стали одним з фірмових знаків гурту. До всього цього можна також додати підйом на висоту разом з Пітером Кріссом ударної установки, яка в цей момент випускала іскри. А чого вартий Пол Стенлі, виконуючий складні стрибки на своїх 20-ти сантиметрових платформах з розбиванням гітари.

З огляду на те, що концерти KISS мали величезну популярність, було прийнято рішення видати запис живого концерту. З точки зору комерції хід був геніальним. Концертний альбом «Alive!» (1975) не тільки приніс групі всесвітню популярність, але і врятував від банкрутства лейбл «Casablanca Records».

На хвилі неймовірного успіху KISS записали свій найамбітніший альбом «Destroyer». За ним послідували успішні «Rock and Roll Over' і 'Love Gun'. Всі вони отримали платиновий статус, довівши, що учасники колективу здатні не тільки влаштовувати видовищне шоу, але робити якісну красиву музику. Їх імідж і манера виконання визначили виникнення такого жанру як глем-рок і справили величезний вплив на формування хард-року.

10 квітня 2014 року Kiss були офіційно включені до Зали слави рок-н-ролу. Гурт утримався від виступу на знак протесту проти неприйняття до Зали слави всіх музикантів, що були у складі гурту. Однак Джин Симонс, Пол Стенлі, Пітер Кріс та Ейс Фрейлі все ж таки привітали своїх шанувальників зі сцени.

У коміксах Берvel, виконаних в червоному кольорі, крім чорнила, містилася кров самих музикантів, яку вони спеціально для цього і здали. Також були створені численні ляльки, автомати для пінбола, набори для косметики «Kiss Your Face Makeup», знамениті маски для Хеллоуїна, іграшкові медикаменти, настільні ігри і вино.

А в 2010 році KISS і зовсім випустили свої фірмові телевізори. На них, крім зображеної символіки групи, при включенні 8 секунд демонструються відео-заставки присвячені групі.

Час, який знадобився "KISS", щоб продати квитки на концерт в детроітскій "Tiger Stadium" в 1996, куди вміщається 44.000 чоловік склало всього: 47 хвилин.

Ціна покупки квитка в перший ряд "Tiger Stadium" при покупці у спекулянтів: $ 7000.

Грошова сума отримана від туру в 1996 році склала: $ 200 мільйонів.

Кількість альбомів, проданих "KISS" за всю їх 25-річну кар'єру: більше 100 мільйонів копій!

Кількість випущених "KISS" "золотих" альбомів: 25. Для порівняння у BEATLES 29 (всього лише на 4 менше).

На підставі даних Forbes, під час свого розквіту в 1978 році "KISS" щорічно заробляли: $ 119 мільйонів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток