Козацька воля-2019: переправа, десантно-штурмові дії та знищення об'єктів противника

Козацька воля-2019: переправа, десантно-штурмові дії та знищення об'єктів противника

У рамках стратегічних командно-штабних навчань Козацька воля-2019, на Житомирщині відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та десантуванням посилених підрозділів Десантно-штурмових військ. Докладніше про це в ефірі Армія ФМ розповів наш військовий кореспондент Олександр Райковський.

 

 

 

"Спільно з десантниками, навчально-бойові завдання відпрацьовували підрозділи армійської авіації Сухопутних військ і оперативного забезпечення. Розпочалися навчання із нанесення вогневих ударів підрозділами армійської авіації вертольотами Мі-24. Одразу, на транспортно-бойових вертольотах Мі-8, особовий склад десантувався посадочним способом і розпочав виведенню з ладу об'єкти противника.

Після цього, основні підрозділи ДШВ із бронетехнікою форсували водну перешкоду на паромній переправі. Зайнявши визначений район, десантники організували оборону, маскування та обладнання позицій в інженерному відношенні. Під час наступного епізоду, "маруновим беретам" ставили завдання утримати важливий рубіж і вести бій з резервами противник.

До речі, у навчаннях брали участь курсанти факультету Управління діями підрозділів Десантно-штурмових військ Військової академії Одеси. Курсанти якраз проходять військове стажування на посади командирів взводів. Майбутні офіцери-десантники разом з підрозділами проходили злагодження та безпосередньо керували ними під час навчань", - розповів Райковський.