Львівські курсанти продовжують здавати іспити на полігоні

Львівські курсанти продовжують здавати іспити на полігоні

Тривають державні іспити для випускників Національної академії сухопутних військ у Львові. Цього року майбутні командири механізованих, танкових, артилерійських та інженерних підрозділів здають усі іспити на полігоні у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Про це  розповів військовий журналіст Олексій Мазурін.  

 

  

 

«Перший тиждень ДЕКів -  напружений психологічно, адже курсанти доводять, що гідні носити офіцерські погони, керувати підлеглими  і виконувати бойові завдання. І серцебиття найбільшого  полігону у Європі - Яворівського, -  де курсанти здають іспити,  не стихає ні на мить», - зазначив спеціальний кореспондент.  

Також він повідомив, що на танковому стрільбищі гаряче.  Суворі хлопці з емблемою чорного вепра на формі  виринають із лісу на БТРах  і переривають трасу - це  діють сили ОпФору, які грають роль супротивника. Сюрпризів додає цього року і погода – пекельну спеку змінюють зливи з градом і навпаки.  

                                                                                                                                     

"Нормативи іспиту із фізичної підготовки: біг три кілометри, 100 метрів, підтягування, човниковий біг 6 по 100 м. Також курсанти повинні знати теорію та вміти провести тренування. Курсанти, і це не дивно, демонструють гідні результати. Викладачі пояснюють це тим, що спорт в академії не вимога, а стиль життя», - додав Мазурін

Те, що екзамени відбуваються на полігоні, сприяє високим оцінкам.  Адже тут є два сучасних стадіони, тренажерні комплекси, тренувальні зали, новітні спортивні ділянки,  8 різноманітних типів смуг перешкод, зокрема півторакіломтерова  смуга розвідника.  Потужності полігону на Яворівщині дають можливість проводити міжнародні змагання. І такими спортивними можливостями НАСВ пишається.

"Курсанти, які зараз здають ДЕКи, вступили в академію в 2015-2016 році. Багато з них мають бойовий досвід в АТО. Всі вмотивовані і розуміють відповідальність у майбутньому. Після випуску вони посядуть посади в бойових бригадах та батальйонах. Тож зрозуміло, що рівень загнань юнаків і дівчат  не може бути посереднім», - зазначив військовий журналіст.

Ми ж слідкуватимемо за перебігом екзаменаційної кампанії протягом наступного тижня. Відвідаємо польові іспити артилеристів, які розгортатимуть батареї та нищитимуть умовного ворога, а ще відвідаємо іспити із англійської мови.