Міністр оборони України відвідав нові казарми на Львівщині

17.04.2019
Міністр оборони України відвідав нові казарми на Львівщині

Сьогодні міністр оборони України, генерал армії Степан Полторак відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Детальніше про візит очільника оборонного відомства в ефірі Армія ФМ розповів Владислав Назаркевич.

 

 

 

«Тут зараз проходять підготовку в межах програми JMTG-U спільної тренувальної багатонаціональної групи два підрозділи управління 72 бригади ім. Чорних Запорожців. Наразі відбувається найцікавіший етап – бої в місті. Військові тренуються працювати так, щоб в умовах майбутніх бойових дій вони мали найменше втрат і діяли максимально професійно.

Міністр оборони України зазначив, що наша армія, на відміну від армії нашого північного сусіда, агресора, не захоплює ніякі населені пункти, вона звільняє свої рідні землі.

Разом з тим Степан Полторак підкреслив, що наші війська не тільки тренуються в гарних умовах, ай живуть. Раніше наші підрозділи були вимушені після тренувань жити в наметах, а зараз введені в експлуатацію десятки нових об’єктів інфраструктури – казарми. Гуртожитки, їдальні.

Сьогодні міністр оборони відвідав дві нові казарми покращеного типу, які зараз введені в стрій в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки і ще дві в Яворові, у розташуванні 24 бригади ім. короля Данила. Ця бригада зараз знаходить на виконанні завдання ООС, і коли повернеться, військові зможуть жити в дуже комфортних умовах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток