На Рівненському полігоні тривають польоти армійської авіації

11.05.2019
На Рівненському полігоні тривають польоти армійської авіації

На Рівненщині продовжуються польоти армійської авіації. Як проходять навчання, хто бере участь та які літальні апарати задіяні розповість наш спеціальний кореспондент Віктор Гром.

 

 

 

 

"Відверто кажу: нам є чим пишатися. Близько 20 вертольотів різних типів у небі використовують керовані та некеровані ракети. Це нереально круто.

Буквально вчора відбувалось змагання на кращий екіпаж. Як зазначив Начальник військ Армійської авіації, підбирали для польотів саме молодих офіцерів. Вони отримували спеціальний конверт, згідно з яким застосовували зброю. Як вже говорив, це керовані та некеровані ракети та гармати 30-ти міліметрів.

Також відбувалися польоти вночі. Вони виконували завдання вже без ламп. Зараз льотчикам армійської авіації закупили спеціальні шоломи та окуляри нічного бачення. Тобто наші льотчики на висоті до 30 метрів можуть наблизитися до ворога та виконати стрільби непоміченими.

Оцінювання екіпажів відбувалось наступним чином. Вони мали знайти мішень, вийти на свого навідника та вразити ціль. Три екіпажі, що перемогли всі з Херсонської бригади", — зазначив Віктор Гром.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток