Навчальні збори з оперативним резервом на Вінниччині

19.06.2019
Навчальні збори з оперативним резервом на Вінниччині

На Вінниччині тривають навчальні збори з оперативним резервом першої черги. Як відбуваються збори й що нового опановують резервісти повідомляє Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони АрміяInform.

 

 

 

Майже кожен з резервістів батальйону може поділитись власним досвідом служби на передовій. Є серед хлопців і морпіхи, і снайпери, і розвідники. У кожного — власна бойова історія. Хтось із батьком служив на фронті, хтось — з оточення виходив, хтось — одужав після поранення й записався до резерву. Та ніхто не хизується навичками, усі зосереджено слухають поради офіцера.

Програма навчальних зборів — більш ніж насичена. Ні хвилини вільної. Хлопці виконують практичні стрільби, навчаються надавати першу медичну допомогу.

Головний старшина розповідає: «білоручок» серед резервістів не виявилось, усі — справжні чоловіки.

Я переконаний, що спочатку потрібно забезпечити людей, а вже потім — вимагати із них, — коментує старшина. — Саме за забезпечення я і відповідаю. Приємно, що хлопці здружились, за два тижні не було жодного конфлікту. Це важливо для колективу. Звісно, пацани, як пацани. Хочуть ще більше і краще стріляти. Дай кожному по відру патронів, їм і того буде мало. І ось ця небайдужість до справи найбільше тішить.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток