Ніяких промов та гостей, тільки виснажливі тренування: гірські піхотинці навчаються за стандартами НАТО

15.08.2019
Ніяких промов та гостей, тільки виснажливі тренування: гірські піхотинці навчаються за стандартами НАТО

 

На Львівщині старував новий курс навчань в рамках роботи багатонаціональної тренувальної групи JMTG-U. Як пройшла церемонія офіційного відкриття навчань та як тренуватимуться воїни із 10-ої гірсько-штурмової бригади протягом наступних місяців в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Олексій Мазурін.

 

«Відкриття навчання відбулося без помпезних довгих промов та десятків гостей. Адже найважливіше –  це виснажливі, складні тренування в полях, вдень і вночі, за будь-якої погоди, які очікують на бійців 10-ої гірсько-штурмової бригади», - повідомив військовий журналіст.

Також він зазначив, що часу розслаблятися для ротаційного українського підрозділу не буде, оскільки курс планували американські інструктори із 101 десантно-штуромової дивізії «Клекотливі Орли» та колеги із Канади, Данії та Польщі.

«В програмі – курс виживання, снайперська боротьба, форсування річок, протидія диверсійним групам; для артилеристів - стрільба із закритих позицій (навичка особливо важлива для бойових дій в гірській місцевості). До речі ведення боїв у місті, відбуватимуться на єдиному в Україні тренувальному комплексі, що стовідсотково імітує житловий квартал міста», - додав Мазурін.

Тривалість курсу JMTG-U збільшено до трьох місяців, через підготовку всієї бригади. Сам курс відбуватиметься 100% за стандартом НАТО - робота штабів, процес прийняття рішень, радіозв’язок.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток