Нові пільги для ветеранів - ввезення авто з-за кордону. Законопроєкт

Нові пільги для ветеранів - ввезення авто з-за кордону. Законопроєкт

 

 

У Міністерстві у справах ветеранів розробляють законопроєкт про пільгове ввезення ветеранами війни транспортних засобів на митну територію України для організації власної справи.

 

 

 

"При Мінветеранів створено робочу групу з питань впровадження пільгового ввезення транспортних засобів на митну територію України для ветеранів війни. До складу робочої групи разом із фахівцями міністерства увійшли представники ветеранських громадських організацій", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

 

Зазначається, що законопроєкт повинен забезпечити ветеранів додатковими можливостями для організації власної справи, а також гарантувати соціальну справедливість і сприяти гармонізації відносин між суспільством і ветеранами.

Представники робочої групи запрошують ветеранів приєднатися до обговорення концепції такого законопроєкту.

 

Нагадаємо, при Міністерстві ветеранів України на період карантину створено оперативний штаб координації надання допомоги. Він щодня моніторить звернення ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів щодо задоволення їхніх життєвих потреб і надання їм побутових послуг. До складу оперативного штабу увійшли 14 представників громадських організацій та об'єднань. Крім того, на сайті Мінветеранів створюється окрема сторінка щодо координації роботи оперативного штабу, де у вільному доступі буде зібрана звітна інформація з приводу надання допомоги ветеранським середовищем та уся доступна і правдива інформація щодо боротьби з короновірусом COVID-19.