Новини з тимчасово окупованих територій 16-20 грудня

21.12.2019
Новини з тимчасово окупованих територій 16-20 грудня

Як живуть українці на тимчасово окупованих територіях, як окупанти псують життя на Донеччині, Луганщині і в Криму та як відрізнити правдиву інформацію від вигадки — без коментарів, лише факти.

 

 

 

 

 

Через розруху і тотальну затримку зарплат торгівля в ОРДЛО стикається з великими проблемами навіть напередодні Нового року. Додатково погіршує проблеми «податкове» тиск терористів.

Так, люди пишуть:

«Досить торгувати, бо вже решту нічим давати. Макіївка, магазин «Цацки» наказав довго жити. Навіть на Новий рік надії немає».

Анонімний бізнесмен з Донецька скаржиться:

«Невеличке підприємство займається виробництвом харчових продуктів і саме продає. Продажі впали в рази. На зарплату людям гроші зібрати не можемо. У нас всі перестали ходити в магазини? Останні 3-4 тижні просто цілковитий застій!».

Ще один додає:

«Поспілкувався зі знайомими шахтарями — вони в прострації. Вчора дали по 700-1000 рублів. Дружини пішли на ринок, віддали борг і знову в борг взяли продукти. Ринок в шоці — торгівлі майже немає, а податкова вимагає відзвітувати про прибуток і зростанні виручки».

**

У окупованому  Донецьку підприємство «Пошта Донбасу» випускає марку, приурочену до дня народження радянського диктатора Сталіна. Про це повідомляє місцева «Пошта Донбасу» на своїй сторінці в Facebook.

«Випуск нового державного знаку поштової оплати ми приурочили до дня народження Йосипа Віссаріоновича Сталіна ... Старт продажів рівно о 8 ранку!» - йдеться в повідомленні.

У коментарі до повідомленні деякі жителів міста висловлюють з цього приводу радість. «Молодці! Добру справу », - пише донеччанин Олег.

**

В терористичній «ЛНР» прийняли закон про так званий «державний кордон».

Про це заявив на сторінці у Твіттері ватажок «ЛНР» Пасічник.

Він написав: «Цим законом ми визначаємо державний кордон «Луганської Народної Республіки» в межах адміністративного кордону колишньої Луганської області України. На період воєнного стану межа буде тимчасово проходити по лінії розмежування».

Раніше так званий «Парламент» «ДНР» прийняв так званий закон про «державний кордон», де визначив кордони своєї недореспубліки у межах Донецької області України.

**

Члени незаконних збройних формувань «Л-ДНР» вербують молодь на підконтрольній Україні території через соціальні мережі.

Так, представник одного з «козацьких полків» почав листуватися зі студентом коледжу з Сєвєродонецька. Дізнавшись, що хлопець сирота і має фінансові труднощі, рекрутер переконав його в «перевагах» приєднання до НЗФ. «Щоб вступити на військову службу до терористів, юнак мав нелегально прибути до окупованого Луганськ для проходження медичної комісії.

Про наміри студента стало відомо СБУ. Співробітники Служби відвідали його і роз'яснили можливі наслідки такого необдуманого кроку. «Хлопець усвідомив серйозність ситуації і надав оперативникам детальну інформацію про відомі йому бойовиках і контакти з ними»,

**

Мешканка окупованої Горлівки (Донецька обл.) Рита показала ціни на побутову техніку.

Зокрема, жінка побувала в ТЕХНОМАРКЕТі Планета, розташованому недалеко від автовокзалу, по проспекту Перемоги.

Рекламна вивіска на «Планеті» обіцяє горлівчанам ціну вихідного дня, і Рита показала ціни на пральні машинки з урахуванням знижки. Так, у вихідний день можна придбати машинку-автомат:

LG — за 24 999-23 749 руб. (9 363-8 895 грн за місцевим курсом на 17.12.2019);

Haier — 23 328 руб. (8 737 грн);

Bosch — 26 980 руб. (10 105 грн);

Whirlpool з верхнім завантаженням — 24 489 руб. (9: 172 грн);

Gorenje — 26 885 руб. (10 069 грн);

Indesit - 23 538 руб. (8 816 грн).

«Холодильників теж великий вибір», — зазначила горлівчанка.

У магазині можна придбати:

морозильну камеру Pozis — 14 580 руб. (5 461 грн);

морозильну камеру Haier — 19 528 руб. (7 314 грн);

двокамерний холодильник Pozis — 21 744 руб. (8 144 грн);

великий холодильник з сухим заморожуванням Kraft — 61 961 руб. (23 206 грн);

мікрохвильовку LG — 9 986 руб. (3 740 грн).

Кухонні плити мають вартість від 8 930 до 53 949 руб. (Від 3 345 до 20 206 грн).

 

Росіяни продовжують будь-якими методами дестабілізувати ситуацію в Україні й на тимчасово окупованих територіях. Тому виважено ставтесь до новин і джерел отримання інформації та бережіть себе й Україну.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток