Оновлення Луцького госпіталю на фінішній прямій!

23.01.2020
Оновлення Луцького госпіталю на фінішній прямій!

Луцький військовий шпиталь активно відновлює свою роботу. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

 

"Військовий госпіталь відновив роботу ще місяць тому, проте працював як поліклініка. Ремонтні роботи тривають і досі. Керівництво лікувального закладу запросило місцевих журналістів та представників громадськості, аби показати перебіг ремонту. Нагадаю, 4 місяці тому, в ніч на 20 вересня, внаслідок замикання електромережі загорілася покрівля закладу. Пожежа завдала значних збитків, тому довелось негайно розпочати ремонт. Вже майже накритий дах і посилений гідробар’єром, під’єднане опалення. Заклад поетапно відновлює роботу. Спочатку запрацювала адміністративна частина, бухгалтерія, а вже згодом активізувались і решта відділень", – повідомив Ануфрієв.

Як зазначив військовий журналіст, першим із семи стаціонарних відділень запрацювало приймальне, щоб військовослужбовці Волині змогли вчасно та комфортно звернутись зі своїми проблемами до медичних працівників.

“Пацієнти госпіталю кажуть, що військові медики мають високу кваліфікацію, гарно доглядають та піклуються про  хворих. На щастя, операційні кімнати не постраждали, тому лікарі надають невідкладну та стаціонарну хірургічну допомогу”, – наголосив спеціальний кореспондент.

Ануфрієв також зауважив, що зараз шпиталь може взяти на стаціонарне лікування лише 50 пацієнтів, але коли запрацює на повну потужність, допомогу отримають більше ста хворих. На відновлення Луцького гарнізонного госпіталю Міністерство оборони виділило більше трьох мільйонів гривень. До ремонту активно долучились й волинські волонтери, місцеві підприємці та активісти.

За словами військового журналіста, повністю перекрити дах у лікувальному закладі обіцяють вже до кінця місяця, а внутрішні ремонтні роботи у приміщеннях планують завершити наприкінці весни.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток