«Якщо в нас немає культури, то навіщо ми воюємо?» - лідер гурту The ВЙО

06.07.2017
«Якщо в нас немає культури, то навіщо ми воюємо?» - лідер гурту The ВЙО

До студії «Армія FM» завітав Мирослав Кувалдін – лідер та вокаліст гурту The ВЙО. Музикант розповів про створення пісні «Залізний Дух», яку він написав за 3 години до повернення 24 бригади із зони АТО.

Мирослав вважає, що «Залізний Дух» є неофіційним гімном 24 бригади і співзвучна зі всіма настроями та частинами у зоні АТО. Артист також розповів про участь гурту The ВЙО разом із гуртом VRODA на фестивалі Atlas Weekend, що проводився у Києві.

«Нас запросив Олег Скрипка, аби ми виступали з гуртом VRODA. Це був відмінний фестиваль. Мені здається, що Україні потрібно якомога більше таких заходів, що об’єднують велику кількість народу», - каже артист.

Також лідер гурту анонсував про виступ The ВЙО разом із такими гуртами, як: The Hardkiss, Ivan Dorn, Ivan Navi у місті Маріуполь, що відбудеться 8-9 липня.

Мирослав Кувалдін подарував платівку нового альбому гурту The ВЙО слухачу, що подзвонив з Маріуполя. Про історію створення гурту The ВЙО слухайте у програмі «Ранкова Кава» на SoundCloud: https://goo.gl/mrbAf7

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток