Панахида та хода пам'яті: як в Кропивницькому пройде День пам'яті за загиблими захисниками

Панахида та хода пам'яті: як в Кропивницькому пройде День пам'яті за загиблими захисниками

 

ССО допомагають організовувати заходи пам’яті загиблих захисників України в російсько-українській війні в Кропивницькому. Про це повідомив прес-офіцер 3-го Окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Богдан Тарасов в ефірі Армія ФМ.

 

Він зазначив, що завтра на Рівненському кладовищі о 10.00 буде панахида по загиблим воїнам російсько-української війни. А вже о 17.00 на Центральній площі імені Героїв Майдану буде збір, сам початок ходи пам’яті очікується о 18.00. Колони будуть рухатись до Алеї пам’яті загиблих в російсько-українській війні, що розташована на валах.

«Ми хочемо віддати шану всім нашим загиблим. Будь-хто може прийти і приєднатися до ходи пам’яті і до панахиди в День пам’яті загиблих захисників 29 серпня в Кіровограді»,-зазначив Тарасов.

Нагадаю, нещодавно президент Володимир Зеленський 29 серпня постановив відзначати День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.