Поблизу Житомира розпочались збори з резервістами ДШВ

Поблизу Житомира розпочались збори з резервістами ДШВ

На Житомирщині розпочалися збори з оперативним резервом першої черги окремої десантно-штурмової бригади ДШВ. Кілька сотень військовозобов’язаних з різних куточків держави прибули до пункту прийому особового складу, аби за час зборів відновити свої практичні навички у володінні зброєю та військовою технікою на полігоні неподалік Житомира. Подробиці від нашого кореспондента Олескандра Райковського.

 

Сьогодні кілька сотень резервістів-десантників зібралися на полігоні поблизу Житомира. Після підготовки відповідних документів, резервістів забезпечують формою одягу, необхідним майном і спорядженням.

Для учасників зборів розгорнутий польовий табір, створені всі необхідні умови для проживання. Резервістам вже завтра вручать зброю та проведуть комплекс занять по дотриманню техніки безпеки. Лише після цього розпочнуться заходи з підготовки військовозобов’язаних.

Більшість резервістів мають досвід ведення бойових дій. Хтось проходив службу за мобілізацією, хтось — за контрактом. Однак, звільнившись в запас, ці чоловіки вирішили продовжити службу в оперативному резерві.