Понтонна переправа для бійців та техніки в ООС

25.06.2019
Понтонна переправа для бійців та техніки в ООС

На Луганщині відбуваються навчання з розгортання понтонної переправи для проходження автомобільної та важкої бронетехніки. Даталі в ефірі Армія ФМ повідомив військовий кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

«Сьогодні дійсно були зразково-показові навчання військових понтонерів на одній із річок Луганської області. Якшо коротко, то за легендою навчань українські військові повинні перейти річку, зайняти визначені позиції та підготуватись до наступу. Неперевершеною була робота самих фахівців, які прокладали понтонну переправу для особового складу та техніки.

За перебігом навчання спостерігав особисто Командувач Операції обєднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський, а також деякі командири військових частин.                                                                   

Кращих бійців генерал нагородив відзнаками та грошовими преміями, а також він зазначив, що особовий склад має досить високу підготовку та готовий в будь яку мить до виконання постаавлених бойових завдань.                                                                                                        

Від себе додам, що на Донбасі є дуже велика кількість водоймищ, тому військові понтонери завжди готові прокласти через них шлях та забезпечити просування основної сили та підготуватись до наступальних дій", - розповів Ануфрієв.                                                                                              

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток