"Пробіжи в цей день за загиблого героя!"

07.08.2019
"Пробіжи в цей день за загиблого героя!"

25 серпня 2019 року відбудеться Всеукраїнський забіг, присвячений пам’яті загиблих  у російсько-українській війні. Про нього в ефірі Армія ФМ розповідала організаторка заходк Таїсія Братасюк.

 

 

 

 

Кожен, хто шанує героїв, зможе долучитися до організованих забігів в шести містах України - Луцьку, Чернівцях, Запоріжжі, Коломиї, Миколаєві та Сумах.

Приєднатися можна через сторінку у фейсбук «Voiny»,  зроби фото/відео звіт про те, за кого ти пробіг та поділись на своїй сторінці! Сама подія “Шаную воїнів, біжу за героїв України” – започаткована торік традиція, національний рух вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших героїв.

Voїny - це перший в Україні соціальний проект, мета якого - підвищити обізнаність українського суспільства про загиблих воїнів, запровадити єдину процедуру поховання та заохотити до почесного вшанування захисників України. Voїny започатковано агенцією Republic разом з українським урядом, експертами, громадянським суспільством та представниками відповідального бізнесу. Досвід США 2008 року в США започаткували традицію вшанування пам'яті загиблих американських військових - забіг Run for the Fallen. Рух діє в більшості штатів і забіг став загальнонаціональною традицією. Саме цей факт надихнув Republic започаткувати аналогічну ініціативу в Україні.

Минулого року George Lutz, співорганізатор американського Run for the Fallen, підтримав наш перший забіг-вшанування в Києві та відвідав столицю: «Для сімей загиблих найважливіше – розуміти, що смерть близьких їм людей була недаремна, і що про них пам’ятають. Важливо не лише пам’ятати імена героїв, важливо пам’ятати про їхні сім’ї та біль, крізь який вони пройшли».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток