Рекрут

Рекрут

Військовий журналіст Олексій Чубашев багато чув про такі випробування, та навіть уявити не міг, що на нього чекає, доки не потрапив у проєкт "Рекрут"!

У цьому розділі ви можете переглянути всі сезони цієї програми і переконатись, що відбір у ЗС України справа не проста.

 • РЕКРУТ.UA: Снайпер

  Снайпери. Звучить круто, а виглядає ще крутіше! У новому сезоні першого в Україні військово реаліті-шоу "РЕКРУТ.UA", Олексій Чубашев випробовує свої сили у ролі снайпера. Повний список програм тут.

  детальніше
 • Рекрут.UA: Морпіхи

  Новий сезон присвячений українським морпіхам. Розповімо про їхній бойовий шлях, традиції, втрати та нестримну жагу помсти Як завжди, без цензури й ширм, в кадрі Олексій Чубашев і вся команда РЕКРУТ.UA Повний список програм тут.

  детальніше
 • РЕРКУТ.UA/2: ДЕСАНТ

  Новий сезон українського військового реаліті-шоу Рекрут.UA: Десант Цього разу військовий журналіст Олексій Чубашев намагається стати десантником. Що ж з цього вийде і чи зможе він опанувати небо? Повний список програм тут.

  детальніше
 • Рекрут. UASOF

  Чи уявляєте ви, як складно стати спецпризначенцем? Військовий журналіст Олексій Чубашев багато чув про такі випробування, та навіть уявити не міг, що на нього чекає, доки не пройшов селекцію! Як це, коли ти не маєш імені, а тільки номер? Коли розумієш, що не такий вже й...

  детальніше