«Не звикай до мене, я не буду вічно» - пісня солдата, який не повернувся. Розмова з виконавцем

13.07.2017
«Не звикай до мене, я не буду вічно» - пісня солдата, який не повернувся. Розмова з виконавцем

На екваторі робочого тижня Нікіта Гросс приводить відомих і недосяжних зірок у свою програму «TOP-Ukrainian», і саме з 17.00 до 18.00 вони стають ріднішими та ближчими. 

Цього разу у студії - співак Роман Полонський. 

- Романе, як настрій?

- Трохи схвильований, адже я щойно зайшов у Центральний будинок офіцерів, у якому знаходиться ваша студія Армія FM. До речі, дуже гарна та простора – дуже багато прапорів, патріотичних написів. Тому і схвильований (посміхається).

- Коли ти прийшов до висновку, що треба починати творчу кар’єру?

- У мене тато і мама – співаки. Завжди щось розповідали про музику та творчість. Одного прекрасного дня у віці п`яти років, я одягнув навушники і слухав лише тільки музику протягом 6 годин! Після чого зрозумів, що за кожним звуком, за кожною нотою стоїть людина, і все це робить. Музика вимальовує такі картини в голові. Потім я вступив у музичну школу, але це не дало свій результат, була лише відраза. Тому мене забрали з музичної школи, купили дуже круте піаніно, яке певний час стояло без діла… Одного разу почув уривок з пісні і зрозумів що моє піаніно теж здатне на таке. Почав потроху складати свої композиції і радувати не лише батьків, але і дорослих музикантів.

- Ким ти хотів стати у дитинстві?

- Я хотів стати актором і зніматися у фільмі «Гості з майбутнього».

- Ти сам пишеш і музику і тексти?

- Взагалі сам, але якщо подобається чуже, то не маю такої амбіції. Я не поет, я в першу чергу музикант! Я - співак, я - виконавець! Якщо це проходить через мою душу, я відчуваю що ці слова реально варті чогось. Наприклад, нещодавно записав пісню «Не звикай до мене». Була готова музика і чекала тексту десь півроку… я відчув, що на неї має лягти патріотична українська пісня. Але все, що читав у соцмережах було дуже передбачувано. Коли натрапив на вірші Наталії Крісман… Її чоловік воював і вона його дійсно чекала. Я дочитав вірші до кінця і відчув мурахи по шкірі. В цей же день я записав пісню «Не звикай до мене, я не буду вічно» - пісня солдата, який не повернувся. Заряджена особливою енергією і призначена для особливих заходів.

Дізнатися, чому Роман пише лише для себе і нікому не віддає результат своєї тяжкої праці. Послухати пісню «Любов врятує світ» та дізнатися, коли ж з`являється справжня чоловіча дружба, ви можете, прослухавши запис ефіру: https://goo.gl/qGkDK4

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток