Сьогодні наймолодші воїни склали обіцянку військового ліцеїста

13.10.2021
Сьогодні наймолодші воїни склали обіцянку військового ліцеїста

Сьогодні у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею ім. Івана Богуна склали обіцянку військового ліцеїста наймолодші представники Міністерства оборони України, вихованці 7 навчальної роти. Про це в ефірі Армія ФМ повідомила спеціальний кореспондент Катерина Литвинчук.

 

 

 

 

Прибув поздоровити хлопців і дівчат  керівник ліцею герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, він побажав юнакам сили, наснаги та терпіння. Щоб вони гідно носили звання ліцеїст та у майбутньому стали справжніми захисниками своєї держави. До вітань долучились представники командування сухопутних військ, а також військові капелани.

Василь Пасальський вихованець першого взводу, каже, з нетерпінням чекав цього дня, адже від нині він справжній ліцеїст. 

- Я з дитинства мріяв носити військову форму. Перед початком навчання трохи хвилювався, але тепер розумію, що зробив правильний вибір. Адже у ліцеї почуваюся, як вдома. Тут у мене з’явилося багато друзів. 

На канікулах хлопець планує піти до рідної школи у військовому однострої. Каже, що хоче аби всі знали, що він тепер військовий.

Під час урочистостей Громадська спілка "Бойове братерство України" вручила срібні кулони під назвою «батьківське серце». Нагрудні знаки з прізвищами своїх батьків, отримали ліцеїсти, чиї батьки загинули під час українсько-російської війни.

Після святкового шикування вихованці ліцею разом з родичами відправляються на 11-денні осінні канікули.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток