Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день дружби

30.07.2021
Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день дружби

Ідея Всесвітнього Дня Дружби незалежно від раси, культури, кольору шкіри чи віросповідання, вперше була запропонована 20-го липня 1958 го року доктором Артеміо Брачіо під час вечері з друзями в Пуерто Пінаско, Парагвай. Там було створено міжнародний рух «World Friendship Crusade» і встановлена дата 30-е липня.

 

 

 

У 2011 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію про відзначення Міжнародного дня дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі. ООН таким чином хотіла привернути увагу до дружби між країнами та народами, а також показати, що люди, їхні погляди, переконання, культури хоч і дуже різні, проте рівні між собою та заслуговують поваги.

День дружби – свято, яке вже стало дуже популярним у світі. Воно присвячується друзям та близьким, які завжди підтримають та не залишать в біді.

Дружба робить нас щирими, завдяки їй ми можемо досягнути висот та зробити світ кращим. Давньогрецький філософ Плутарх вважав, що «дружба, яку проносять через життя, не тільки додає втіхи й чарівності світлим його сторонам, а й зменшує страждання».

А ще дружба не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

У День дружби ми пропонуємо вам дізнатися про дружбу ще більше.

Виявляється, що для започаткування приятельських стосунків нам вистачає близько 40 годин часу, проведеного разом. А щоб стати найкращими друзями, потрібно не менше 200 годин тісного спілкування.

Наявність друзів дозволяє значно знизити рівень стресу. Дружба захищає людину від захворювань, а також прискорює процес відновлення від хвороби.

Велике коло друзів може продовжити ваше життя. Дослідження, що тривало 10 років і проводилося Центром вивчення старіння в Університеті Фліндерс в Австралії, виявило, що люди у віці старше 70 років, які мають широке коло друзів і знайомих, зазвичай живуть на 22 відсотки довше, ніж ті, у кого мало друзів.

Неможливо мати мільйон друзів. Дослідження показали, що мозок людини не може підтримувати міцні зв’язки з більш ніж 150 людьми.

90% користувачів соціальних мереж впевнені, що дружба може існувати тільки в реальному житті.

Дослідження, проведене в соціальних мережах, виявило, що коли мова заходить про великі кола близьких друзів (10 і більше осіб), бразильці і філіппінці виявилися найдоброзичливішими серед представників різних національностей.

Весь лютий святкується як Міжнародний місяць дружби. А у США у третій тиждень травня відзначається Національний тиждень нових і старих друзів.

Цінуйте і бережіть своїх друзів. І, хоча б раз на рік, демонструйте друзям, наскільки вони важливі для вас, незалежно від поглядів, переконань та різних життєвих ситуацій. Армія FM у День дружби вітає усіх найкращих друзів з цим чудовим святом! Дружіть і зміцнюйте стосунки між людьми - саме це робить наш світ кращим!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток