Звідки «Сонце в кишені» бере натхнення для створення пісень

12.07.2017
Звідки «Сонце в кишені» бере натхнення для створення пісень

Щодня, готуючись до прямих ефірів, ми завжди думаємо про що розпитувати гостей програм. Цього разу до нас на «Ранкову каву» завітав Сашко Дубина – соліст гурту «Сонце в кишені». Перше, що хочеться запитати, чому ж саме така назва – дуже цікава. А потім ми копнули глибше і дізналися назви пісень цього гурту: «21 грам», «Ти є в мені», «Місс 60», «Кожного ранку», «Дихай». Виявилося, вся справа у філософії.

«Cонце в кишені» виникли в самому серці України. Це справжня щирість, музичний драйв у поєднані з ліричними проникливими текстами.

На питання про роль у групі, як соліста, Сашко Дубина відповідає:

«Я співаю. Для тієї людини яка грає, як вуличний музикант, вона не може себе позиціонувати в гурті зухвало. Вуличні музиканти мають інші пріоритети і цінності у житті, тому усі ці пафосні назви, типу лідер чи фронтмен і якомога більше епітетів, для того, щоб відобразити певний рівень, створити якийсь міф, і міфотворчість навколо своєї персони, це звичайно правильно і добре, але мені здається, ті люди, які нас розуміють, вони мене і так зрозуміли», — сказав Сашко Дубина.

Також Сашко з натхненням розповідає про прихильників гурту, які роблять нашу країну кращою.

«Наша публіка зазвичай відгукується на наші пісні і на саму назву «Сонце в кишені». Це милі щирі, із палаючим серцем і очами інтелектуальні, хороші, добрі люди, які готові перетворювати себе і все навколо себе, свою країну на краще», — сказав він.

Соліст гурту «Сонце в кишені» переконаний: щоб досягти успіху, потрібно знаходити натхнення у простих речах, які є навколо нас і сприймати свою діяльність, як покликання.

Звідки «Сонце в кишені» бере натхнення для створення пісень?

«Тут дається в знаки моя філософська освіта. Весь світ є в нас. Все можна знайти в собі. Пізнаєш себе – пізнаєш весь світ. – каже Сашко Дубина. - І найголовніше це звичайно «сродна праця», за Григорієм Савичем Сковородою. Головне не сумніватися в тому, що ви обрали, якщо це найбільш близьке до вас і ви відчуваєте себе щасливим і не сприймаєте це, як свою роботу, а як своє покликання, значить ви на правильному шляху».

Найбільш вражає простота соліста та вдячність своїм друзям і слухачам.

«От те, що я зараз сиджу тут із вами, я завдячую своїм друзям, тому що без їхньої підтримки і допомоги я б не зміг нічого зробити. Це щастя мати друзів в житті, і цього я бажаю всім».

Посилання на підкаст: https://goo.gl/HdN4bY 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток