Таємниці Нового року Білого металевого Щура 2020

Таємниці Нового року Білого металевого Щура 2020

Згідно зі східним календарем, у 2020 році варто турбуватися про навколишній світ, наповнювати думки добром та робити безкорисливі дії. Щур ретельно ставиться до свого та чужого життя, тому буде поважати право кожної людини. Людина, яка хоче жити в мирі та злагоді в Новому 2020 році повинна бути позитивною, розсудливою та вміти долати перешкоди на своєму шляху. Тотем 2020 року білого кольору, тож в наступному році переважатимуть світлі думки та чисті помисли.

Білий колір Щура це сприятливий знак для тих, хто хоче створити міцний шлюб у 2020 році. Рік вдалий для нових починань, переїздів та зміни роботи. Все, за що ви візьметеся увінчається успіхом. Також якщо ви з кимось посварилися  це добра нагода зміцнити дружні зв’язки. Фінансово Білий Щур неабияк допомагатиме: рік буде багатим та грошовитим. Щур подарує можливість будувати кар'єру, покращувати життя і досягати великого визнання. Втім, господар цього року меркантильний і хитрий, тож вам доведеться досить багато для цього працювати.

До речі, Господар 2020 року одна із найохайніших тварин. Відтак підготовку до новорічного свята треба починати з генерального прибирання. Особливу увагу приділіть вікнам: чим чистішими вони будуть, тим швидше ваші справи підуть вгору. Не забудьте вимити сходи: чистий вхід у вашу оселю запорука успіху і добробуту в Новому році. Перед Новим роком зашийте в одязі всі дірки. Таким чином збережуться гроші у вашій родині. Білий Щур не любить зайвого мотлоху, тому викиньте увесь непотріб, який ви не використовували впродовж року. Повірте, у Новому році він вам також не знадобиться. Зустрічайте 2020 рік з чистого аркуша.

Новорічний стіл 2020 року повинен бути в білих кольорах: прикрашений білою скатертиною та сервірований білими тарілками. Щур не терпить нестачі в їжі, тому новорічний стіл 2020 має угинатись від різних страв. Приготуйте побільше легких закусок і гарячих страв. Страви на Новий рік обирайте переважно м’ясні, рибні, побільше копченостей, ковбас. Використовуйте нежирні сорти м'яса (баранина, яловичина). Віддайте перевагу морській рибі. Сміливо подавайте домашні соління, копченості та овочі. Не забудьте також про салати, біле вино чи ігристе шампанське. Білий Щур дуже не любить недбалість та поспіх. Варто стіл гарно прикрасити, адже господарю руку не подобається зневажливе оздоблення столу. У самому центрі поставте фігурку Білого Щура, сервіруйте стіл сервізом і приладдям зі срібла.  Для декору можете обрати металеві підсвічники і такого ж кольору свічки. На святковому столі повинен панувати достаток. Не забудьте про приманку для щура. На столі повинно бути зерно, горішки, рис і сири! Після закінчення урочистості не залишайте стіл порожнім. У центр поставте піалу з солодощами й горіхами.

А от ялинку прикрасьте монетами, цукерками, горіхами й банкнотами для того, щоб рік був щедрим і сприятливим.