Тільки за бажанням! Чи буде цьогоріч призов з 18 років?

17.01.2020
Тільки за бажанням! Чи буде цьогоріч призов з 18 років?

Примусово призивати молодиків до 20-ти років під час весняного призову не будуть. Таку можливість матимуть лише ті хлопці, які за власним бажанням вирішили вступити до лав Збройних сил України.

 

 

 

 

 

Про це заявив Міністр оборони України Андрій Загороднюк на офіційному сайті МОУ.

“Ми отримуємо чимало звернень і побажань щодо можливості проходити строкову службу саме з 18 років. Аргументація – раціональне планування молодою людиною своїх подальших кроків щодо навчання, працевлаштування та особистого життя,”  – наголосив Міністр.

Керівник оборонного відомства зазначив, що вік призову з 18 років чітко прописаний у законі і ніколи не змінювався. Тому Указ Президента № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» цілком законний.

Також Андрій Загороднюк зауважив, що розробка концепції такого призову ще буде тривати, тому що така реформа потребує часу та змін у законах. До її обговорення також буде залучено громадськість, щоб процес був максимально відкритим.

Нагадаємо, що військовослужбовців строкової військової служби не залучають для виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток