ТОП армійських новин за 8 січня

08.01.2020
ТОП армійських новин за 8 січня

У цьому випуску ви дізнаєтесь: на яку відстань літають ракети Тайфун-1 виробництва КБ Південне, інновація від українських винахідників та чому Іл-76МД пролетів на гранично малій висоті над Говерлою.

 

 

 

 

 

В Україні розпочались випробування нових далекобійних реактивних снарядів Тайфун-1 виробництва КБ Південне. Перший етап випробувань полягав у пусках на мінімальну відстань. Наступний передбачає запуск 122 міліметрових реактивних снарядів системи на максимальну дальність, яка складає 40 кілометрів.

У Карпатах на літаку Іл-76МД випробували систему запобігання зіткненню із землею. Складний елемент пілотування здійснили неподалік гори Говерли. За результатами перевірки, всі системи літака працювали успішно. ІЛ-76 отримав сертифікацію, яка дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО.

На Вінниччині створена 35-та змішана авіаційна ескадрилья, що призначена для оперативного повітряного забезпечення діяльності Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Відзначається, що до кінця 2020 року на озброєння ескадрильї перебуватиме три типи авіаційної техніки — гелікоптери Мі-2, Мі-8 та літаки Ан-26. В перспективі парк бойових гелікоптерів доповнить Мі-24.

Фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що у Харкові за весь час війни на сході України прийняли у себе понад 26 500 військовослужбовців різних силових відомств. Лише за минулий рік понад 2500 бійців, постраждалих унаслідок бойових дій на Українському Донбасі, отримали необхідну допомогу і зараз повністю здорові, або ж успішно рухаються курсом одужання.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Державним секретарем США Майком Помпео, де були обговорені питання ситуації на Близькому Сході та майбутньої зустрічі Зеленського із Держсекретарем Майком Помпео.

В Україні розробили спеціальні магнітометричні датчики для БПЛА, які здатні виявляти боєприпаси, що не розірвалися. Їх монтують на копте», який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їхні контури. Застосування таких безпілотних апаратів економить час на розвідку місцевості, у порівняні з працею сапера, який використовує робототехніку.

Андрій Загороднюк працюватиме у складі оперативного штабу, створеного у зв’язку з авіакатастрофою українського літака в Ірані. Окрім трагедії з падінням пасажирського літака компанії МАУ, в регіоні сталась ще одна важлива подія — Корпус вартових ісламської революції здійснив ракетний обстріл американських військових баз в Іраку. В Ірані заявляють про 80 загиблих військових США, одночасно американські джерела спростовують таку інформацію.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток