ТОП фільмів про віруси

25.03.2020
ТОП фільмів про віруси

Під час карантину люди страждають по різному. Хтось сходить з розуму працюючи вдома, хтось на службі, хтось думає, що пандемія це всесвітня змова і у всьому винні масони, а є люди, які просто полюбляють нагнати паніку! Ми ж радимо видихати і, попри все, слідувати правилам карантину, аби не стати розповсюджувачем інфекції. Ну а для поціновувачів актуального ми вирішили підготувати добірку кінофільмів про боротьбу людства з вірусами.

 

 

Епідемія

Фільм 1995 року. В ролях Дастін Гоффман, Рене Руссо, Кьюба Гудінг-молодший і Кевін Спейсі.

З Африки до Америки потрапляє смертельний вірус, який дуже швидко розповсюджується. Причиною епідемії стала завезена в США з Заїру мавпочка-капуцин на ім'я Бетсі. Для запобігання катастрофи потрібна сироватка з крові тієї самої мавпи. Кращі бактеріологи США змушені протистояти не тільки вірусу, який має властивість мутувати, а й військовим під керівництвом жадібного генерала Біллі Форда, що приховує правду від вчених.

Один із найкращих фільмів про боротьбу людини з епідемією.

Не сплутайте цей фільм із однойменною французькою кінострічкою жахів -«Епідемія». Хоча, якщо у вас є час і натхнення…

Я – легенда

Фільм 2007 року. В головних ролях – Віл Сміт.

Напевно більшість вже переглянула цей фільм. Тому залишилося зацікавити тих, хто не в темі. Також варто попередити, це схоже на зомбі апокаліпсис і ваші нерви будуть лоскотати творці фільму протягом всієї кінострічки

Суть: Нові ліки, створені для боротьби з раком, з часом мутують та перетворюються на смертельний вірус, який вбиває більшість людей на Землі та перетворює їх на звіроподібних істот. На планеті є лише кілька людей, що мають імунітет проти нової зарази. Один з них – Роберт Невілл, який провів останні три роки в спробах створити вакцину. Він уже втрачає надію, проте випадково знаходить ще двох, які вижили.

Явище

Фільм 2008 року. В ролях: Марк Волберґ, Зої Дешанель, Керрі О’Меллі, Джеремі Стронґ.

Сюжет: світ потерпає від дивної епідемії: люди, ні з того, ні з сього, починають здійснювати самогубства. Хто випустив на свободу цей дивний, небезпечний та непередбачуваний вірус? Шкільний учитель Елліот Мур разом зі родиною та другом втікає від цивілізації. Та від епідемії. Але поїзд, на якому вони планували втекти з міста, зупиняється.

Зараження

Фільм 2011 року. В ролях: Метт Деймон, Джуд Лоу і Гвінет Пелтроу.

На тлі пандемії коронавірусу він став дуже популярним фільмом. Адже є схожим до сьогодення.

За сюжетом Всесвітня організація охорони здоров'я та Центр по контролю захворювань США намагаються відстежити поширення вірусу з дуже коротким інкубаційним періодом. Проти цієї зарази ще не встигли створити вакцину, вірус мутує швидко, захисту від нього майже немає. Щоб створити антидот, потрібно відстежити ланцюжок зараження.

«Зараження» пояснює і показує, як працює державна машина, яка намагається запобігти поширенню хвороби, коректно відображає роботу вчених і наочно показує соціальні наслідки епідемій.

Пташиний короб

Фільм 2018 року. У головних ролях: Сандра Баллок, Треванте Роудс, Джон Малковіч, Сара Полсон, Джекі Вівер.

Сюжет: турботлива мати, котра стикається з випробуваннями, які посилає їй доля. Вона одна виховує дітей. У будинку сім'я живе як в клітці, люди просто існують серед темних кімнат, тому що вже давно на Землі панує хаос, котрий винищив майже все населення. Але одного разу дівчині доводиться відправитися на пошуки людей, котрим вдалося вижити. Вона надіється, що в цій подорожі вона зустріне своїх однодумців, ще здорових людей, які разом з нею продовжать цей шлях.

Носії

Фільм 2009 року. В головних ролях: Лу Тэйлор Пуччи, Крис Пайн, Пайпер Перабо, Эмили ВанКэмп, Кристофер Мелони

Непомічений свого часу серед однотипних фільмів про зомбі-пандемію, «Носії» – фільм куди цікавіше, ніж здається на перший погляд.

Сюжет: жахлива інфекція вирвалася в наш світ. Вона вбиває людей в страшних муках, вона вмить і глобально розповсюдилася повітряно-крапельним шляхом серед людей. Четверо друзів опинилися захоплені цією епідемією в дорозі. Постійне пересування стало для них єдиним шляхом до виживання. Уникаючи контактів, вони прагнуть залишити заражену територію, але чи вдасться їм вижити?

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток