Тренінг для журналістів від Женевського заклику

16.02.2021
Тренінг для журналістів від Женевського заклику

Експрес тренінг з міжнародного гуманітарного права для журналістів пройшов у Києві. На тренінгу був присутній і наш журналіст Сергій Жуковський.

 

 

 

 

 

 

"Ми сьогодні присутні на цьому заході, який організувала організація Женевський заклик. Це міжнародна неурядова гуманітарна організація, що займається захистом цивільного населення у збройних конфліктах.

Головні свої зусилля вона зосереджує на захисті дітей від наслідків збройних конфліктів, сексуального насильства та гендерної дискримінації. А також на захисті медичних місій та забороні використання протипіхотних мін під час військових дій.

Організація провела дві групові лекції з використанням відеоматеріалами. Головне, що ми розглянули це 15 принципів цивільного населення в зоні збройного конфлікту та 15 правил поведінки бійців у збройних конфліктах. 

Приємно, що на цей захід завітала голова організації Женевський заклик у Євразійському регіоні пані Марі Легун. Вона детальніше розповіла про саму організацію та про те, що таке збройний конфлікт і як його правильно ідентифікувати",  розповів Сергій Жуковський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток