У 199-му навчальному центрі ДШВ розпочалися командирські збори

У 199-му навчальному центрі ДШВ розпочалися командирські збори

На Житомирщині, у 199-му навчальному центрі ДШВ, розпочалися збори із заступниками командирів бригад, начальниками родів військ і служб військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Протягом двох днів з ними буде проведено лекції, практичні та показові заняття з різних актуальних тем, що відбуватимуться на різних локаціях і в самому центрі загальновійськового полігону поблизу Житомира. Продовжить Олександр Райковський.

За словами заступника командувача Десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення полковника Олександра Пухальського. Проведення подібних зборів є необхідним елементом у формуванні єдиного підходу та навичок щодо методики підготовки та проведення заходів з бойового злагодження і боєздатності.

 

Окрім того, це  перевірка рівня індивідуальних знань та вмінь з поміж офіцерів керівного складу підпорядкованих військових частин, поглиблення ними особистих знань з питань бойового застосування та всебічного забезпечення функціонування підрозділів. Ну і звичай обмін досвідом, набутим за роки бойових дій на Сході України.