У Харкові відбувся черговий випуск офіцерів льотного факультету

У Харкові відбувся черговий випуск офіцерів льотного факультету

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся черговий випуск офіцерів льотного факультету. Докладніше з місця подій наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

В урочистому строю 24 випускники-лейтенанти, які закінчили 4 курс зі ступенем вищої освіти “бакалавр”.

2 випускники отримали дипломи з відзнакою, ще 2 мають бойовий досвід, набутий під час участі в операції Об’єднаних сил. Також 7 курсантів є представниками військових династій.

Побажати випускникам щасливої служби прийшли на захід представники командування Повітряних Сил, місцевих органів влади, батьки та рідні. Присутні привітали їх із закінченням курсантського навчання, побажали легкого становлення на офіцерських посадах та взяли участь у церемонії вручення дипломів.

Випускники обіймуть офіцерські посади в частинах безпілотної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України. Вони є фахівцями з управління та обслуговування безпілотного комплексу Байрактар і нещодавно повернулися з Туреччини, де проходили підготовку на курсах.

У Командування Повітряних Сил амбітні плани. Це перший випуск, який підготував саме Харківський університет Повітряних Сил,  і з 13 січня наступна партія курсантів вирушить до Туреччини для підготовки на Байрактарах ТБ2.