У Львові бригада десантників провела день відкритих дверей

У Львові бригада десантників провела день відкритих дверей

80-та окрема десантно-штурмова бригада відкрила двері для львів’ян і гостей міста. Що сьогодні військовослужбовці у марунових беретах, якими по праву пишається Львівщина та вся Країна, приготували для своїх гостей знає наш кореспондент Олександр Мазурін.

 

 

 

 

"У 80-ій бригаді справді шумно, молодь робить селфі, гучно дискутують про потужність бронетехніки, намагаються впоратися із  гаубицями та мінометами, змагаються у швидкості розбирання стрілецької зброї. Попри те, що військове містечко десантників розташовано майже в самому центрі Львова, це режимний об’єкт і потрапити сюди просто так не  можливо.

День відкритих дверей викликав справжній ажіотаж, в бригаду завітали понад 250 хлопців і дівчат. Це студенти коледжів, школярі, молоді люди, які збираються підписати контракт зі збройними силами, волонтери. Для багатьох львів’ян  сьогоднішній день — можливість поспілкуватися зі справжніми героями-десантниками, які захищали Луганський аеропорт, подивитися на сучасне озброєння та на побут військовиків.

Розуміючи, що молодь до служби у крилатій піхоті часто спонукає романтика неба — десантники відкрили для гостей парашутно-десантний комплекс. Тож хлопці та дівчата одягнули макети парашутів і відпрацювали здійснення стрибків на тренажерах.

Заступник командира бригади підполковник Ігор Соболенко каже, що такі заходи допомагають популяризувати військову службу у Десантно-штурмових військах. Чимало сьогоднішніх гостей брали контактну інформацію, розпитували, які нормативи треба задавати, аби потрапити в десант, цікавилися чи знадобляться бригаді їх медична освіта чи освіта автомайстра.

Нагадаємо, у  десантників високе грошове забезпечення. В солдата першого місяця служби — 12000 гривень. У бойових операціях воно зростає до 29000 гривень. А ті хто укладає контракт вперше отримають додаткову виплату 15000 гривень. Особливо тут пощастило львів’янам — місто Лева додатково при укладанні першого контракту виплачує ще 25000 гривень, стимулюючи патріотично налаштовану молодь", — розповів Олександр Мазурін.