У Львові триває безпековий форум

31.10.2019
У Львові триває безпековий форум

До кінця тижня проходитиме безпековий форум у Львові на базі Українського католицького університету. Запитань на форумі зібралось дуже багато і можливі розв'язання цих питань чи проблем саме намагались обговорити на цьому заході. Більше знає Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

"Рівень такого форуму досить високий. У ньому беруть участь представники Північноатлантичного альянсу, керівники міжнародних організацій зі Сполучених Штатів Америки, Канади, Німеччини, Польщі, Фінляндії, а також військові з різних країн світу. Цього року важливою темою стало питання російської агресії в Європі та Україні.

Форум відбувається в режимі поетапного розгляду тих чи інших питань. Цікаві та основні з них: Мілітаризація Криму, які виклики для регіону та НАТО; Чи може Балто-чорноморська співпраця принести більше безпеки для України та Європи загалом? Як російсько-українська війна оголила проблеми лідерства в ЗСУ і яким може бути рішення?

Одними з головних спікерів заходу були український політик Оксана Сироїд і американський генерал Бен Ходжес. Вони ж і являються співзасновниками цього безпекового форуму. Під час відкритої прес-конференції спікери відповіли на безліч запитань щодо розведення сил і засобів на українському Донбасі. Американський генерал Бен Ходжес зазначив, Росія постійно намагається розколоти українське суспільство, ніколи не визнає своєї присутності на Донбасі та постійно диктує свої умови. Генерал бачить розв'язання цього питання трьома методами: у роботі українських сильних, чесних і агресивних засобів масової інформації; у чесній та ефективній роботі українського правосуддя; Верховна Рада України повинна бути максимально прозорою, аби народ України бачив, що уряд ефективно витрачає кошти на безпеку своїх громадян.

У плані роботи форуму передбачені також виступи представників різних міжнародних центрів стратегічних досліджень, колишніх міністрів України та закордонних держав. Також поділяться своїми емоціями українські моряки, які перебували в російському полоні", — розповів Віктор Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток