У Львові відзначають День Сухопутних військ України

12.12.2019
У Львові відзначають День Сухопутних військ України

Сьогодні День Сухопутних військ України — свято найпотужнішого виду Збройних Сил України! Звісно, цей день — одне з найважливіших свят для  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові. Саме тут  готують  нові покоління фахівців механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, бойового та морально-психологічного забезпечення.

 

 

Зі святом своїх колег, підлеглих і майбутніх офіцерів — вихованців закладу  привітав начальник НАСВ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Генерал підкреслив у вітанні, що підрозділи Сухопутних військ надійно стоять на варті свободи нашої держави, протистоять агресору, демонструють найвищу військову майстерність та патріотизм. У цих військових частинах служать сотні офіцерів — випускників академії. Серед них Герої України, лицарі державних нагород, які демонструють приклади беззастережної вірності військовій присязі. Павло Такчук наголосив, що він та вся країна пишається ними.

У навчальному закладі підбили підсумки діяльності за 2019 рік. Кращі навчальні підрозділи (факультети, кафедри, навчальні центри) отримали кубки, нагороди, найстаранніші офіцери — медалі. Найкращою військовою частиною в складі Академії визнано — Міжнародний центр миротворчості та безпеки, яким керує полковник Ігор Слісарчук. У МЦМБ цього року зроблено чимало. Розбудовано унікальний комплекс для тренувань підрозділів тактики ведення бою в місті. Це повноцінний квартал, в якому  є декілька житлових будинків, школа, споруда, що імітує церкву, прокладені підземні комунікації. До міста підведена залізнична колія із платформами. У передмісті — імітація цвинтаря і дачних будинків. На такому комплексі тренування дуже наближені до реальних. Також тут побудований інноваційний комплекс Кіл-хаус.

На базі МЦМБ цього року пройшли підготовку декілька бригад у рамках навчань JMTG-U, масштабні навчання Рапід Трайдент. Тут, на Яворівщині, випробовували нові типи озброєння, проводили змагання на найкращий підрозділ ЗСУ та чимало всеукраїнських спортивних військових змагань. Академія має грандіозні й амбітні плани на наступний рік.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток