Команда Warrior Games з України проходить інтенсивне тренування у Британії

06.08.2022
Команда Warrior Games з України проходить інтенсивне тренування у Британії

Українська збірна Warrior Games продовжує тренування у Великій Британії. Команда активно готується до спортивних змагань, які стартують 16 серпня. Про це у включенні на Армія FM повідомив член збірної Павло Ковальський.

— Зараз ми у Великій Британії, поблизу міста Брайтон, де у нас навчально-тренувальні збори. Вони тривають два тижні. І ще два тижні активної роботи попереду. Надалі планується виліт і участь у іграх, які відбудуться 18-19 серпня в місті Орландо, Флорида, США, — зазначив Пало Ковальський.

Спортсмен також розповів, на чому саме збірна акцентує увагу під час тренувань

— Команда в бойовому настрої. Щодня маємо інтенсив з різноманітних видів спорту — з основних і другорядних. Активно готуємось згідно із вказівками тренерів, плану. Розподіляємо свої сили, виходимо на певні покращення свого фізичного та психологічного стану. Хочемо показати усьому світу і всім учасникам змагань, хто такі українці. І донести інформацію про жорстоку фазу війни, яка досі триває, — запевнив Павло.

Warrior Games (Ігри воїнів) спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, які зазнали поранення або хвороби під час виконання бойових завдань. Вперше Ігри воїнів провели у 2010 році. Участь у них беруть військовики та ветерани військової служби США та країн-партнерів. Кожна команда може виставити до 40 спортсменів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток