Зараз в ефірі:

Майбутнє Корпусу морської піхоти України

31.05.2023
Майбутнє Корпусу морської піхоти України

Україна — морська держава, у нас дуже протяжна берегова смуга — понад 2700 кілометрів, з них 1700 кілометрів морського кордону. Усе наше узбережжя — разом із річками, лиманами, затоками, портами, потребує захисту. І завдання із забезпечення безпеки чи вивільнення цих територій покладається саме на морську піхоту. На цьому наголосив командувач Військово-Морських Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа. Повідомляє Арміяinform.

— Нагальна ситуація диктує нам вимогу сформувати потужний організм, який повинен мати повноцінну систему управління, комплект озброєння та військової техніки, відповідні підрозділи для виконання цих завдань як самостійно, так і у взаємодії з іншими складовими оборони, — розповів командувач ВМС України.

За його словами, основні завдання морської піхоти — це охорона морських баз і портів, а також захоплення плацдармів, які утримує противник. Для цього підрозділи морської піхоти повинні бути відповідно навчені та мати необхідну зброю і техніку.

При цьому ще до захоплення плацдарму повинна бути проведена морська десантна операція — надскладний вид операції, який проводиться на морі. Це комплекс заходів, які проводяться ще до того моменту, як нога морського піхотинця ступить на берег. Самостійно Корпус морської піхоти вирішити такі завдання не може.

Віцеадмірал Олексій Неїжпапа повідомив, що на озброєнні Корпусу морської піхоти буде бронетехніка, що плаває, а засобами доставки цієї техніки буде корабельний склад ВМС ЗС України. Оскільки після захоплення плацдарму подальше просування вперед потребуватиме певної самостійності управління і ухвалення рішень, для цього і створюється Корпус.

За словами командувача ВМС України, кількість особового складу Морської піхоти буде збільшено за рахунок створення нових бригад й інших підрозділів — артилерійських, забезпечення, підтримки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток