ОБСЄ підтримуватиме Україну і без російської згоди

04.08.2022
ОБСЄ підтримуватиме Україну і без російської згоди

Організація з безпеки і співробітництва в Європі запускає велику програму для України з метою її підтримки у подоланні пов'язаних із війною викликів.  Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау під час спільної з генсеком ОБСЄ та главою МЗС України пресконференції. Чому програма втілюватиметься без схвалення рф як держави-учасниці організації у програмі Інформаційні тренди пояснив голова Центру комунікаційно-контентної безпеки Валерій Король. 

— Польща весь час ініціює ідеї, щоб створити захист від російської експансії. Пан Рау сказав, що ці ідеї втілюватимуть без росії, тому що зараз неможливий будь-який консенсус із кремлем. Зокрема, відбудеться запуск країнами-учасницями так званого московського механізму, з метою розслідування російських воєнних злочинів в Україні. Над цим працює Міжнародний кримінальний суд, залучені прокуратури з багатьох країн, а тепер ще буде і запуск програми ОБСЄ, — зазначив Валерій Король.

Експерт запевняє, що єдиний фактор впливу на кремль — фактор сили, але з цим поки що не зовсім погоджуються наші міжнародні партнери. Проте єдиний спосіб зробити з росії демократичну країну — це змусити її до капітуляції, дерашизації, депутінізації та деколонізації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток