Зараз в ефірі:

Тренінги для армійців і цивільних від Української Школи Порятунку

12.11.2022
Тренінги для армійців і цивільних від Української Школи Порятунку

Про створення організації, а також роботу під час окупації Київщини в ефірі Армія FM розповіли засновник Української Школи Порятунку Валерій Лозинський та інструктор з тактичної медицини Савелій Хазов.

За словами Валерія Лозинського, навчально-тренінгова організація створена в Києві навесні 2022 року. Метою компанії є навчити громадян домедичній допомозі, цивільній обороні та іншим навичкам, завдяки яким особа зможе зберегти власне життя та врятувати людину.

— Ми починали Ю-Хелп з метою гуманітарної допомоги та надання інформаційно-освітніх послуг для громадян. Але вийшло, що Ю-Хелп тільки влаштовувала тренінги і наше позиціювання на цьому закінчувалося. Щоб розділити гуманітарний напрям та тренінги, була створена Українська Школа Порятунку, — повідомив Валерій.

Він розповів, що сплеск цікавості до тренінгів припав на літо. Нині спостерігається певне згасання активності, зокрема через обстріли, адже люди воліють за змоги перебувати вдома. Проте таку підготовку замовляють керівники компаній.

— Власник компанії, яка розташована неподалік Вокзальної, сказав, що хоче, щоб в разі потреби співробітники змогли самі врятуватися та надати допомогу пораненим. І це правильна позиція бізнесу щодо своїх працівників. Ці знання необхідні, адже ми всі під загрозою ракетних обстрілів, — поділився Валерій Лозинський.

Керівник Української Школи Порятунку наголосив, що  тренінги для військових — безкоштовні. Кілька тижнів тому такі були влаштовані для армійців у Лимані, Ямполі та Краматорську. 

— Протоколи тренінгів для цивільного населення та для військовослужбовців різні. Як і мотивація. Військовослужбовці більше орієнтовані на результат, адже розуміють, що ці знання можуть врятувати побратимів, тоді як цивільні можуть відмовлятися робити якісь кроки, скаржачись на біль та дискомфорт, — зауважив Савелій Хазов.

Допомагаючи людям в окупації, Савелій поплатився здоров'ям. Через те, що доводилося підіймати тягарі, тепер має проблеми зі спиною та ногами.

— Я маю медичну та психологічну освіту. Під час окупації Київської області ми  створили медроту Оранта. Ми були перші, хто піднімався на 19-й поверх багатоповерхівки по Лобановського після влучання туди ворожої ракети. А потім почали постачати медикаменти лікарням та шпиталям, а також працювали як medevac в Ірпені та в інших областях. Ми витягали людей через переправи. Багато переправляли через міст на ношах літніх людей, котрі не могли ходити, — поділився Савелій.

Він зазначив, що розклад тренінгів і адресу проведення можна дізнатися на сайті Української Школи Порятунку або знайти Українську Школу Порятунку в Інстаграмі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток