Україна долучається до акції Всесвітнього прибирання

17.09.2021
Україна долучається до акції Всесвітнього прибирання

18 вересня о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети порятунку планети від сміття.

 

 

 

 

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Організатором Всесвітнього дня прибирання є міжнародний рух Let’s Do It World. В Україні він представлений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine. Підтримують акцію Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти і науки, Міністерство інфраструктури, Міністерство закордонних справ, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, Державного комітету телебачення та радіомовлення, а також органів місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа. Питання екологічної безпеки та виховання серед населення культури дбайливого ставлення до довкілля є складовим елементом розбудови України як країни європейських цінностей.

Перший Всесвітній день прибирання пройшов 15 вересня 2018 року, об’єднавши 18 мільйонів людей зі 157 країн. Вже наступного року, 21 вересня 2019 року, цей День об’єднав понад 21,2 мільйона людей у 180 країнах. За даними Світового банку, люди щодня виробляють понад 2 мільярди тонн сміття, і переважна більшість відходів розкладається дуже довго. Зокрема, поліетилен до 200 років, пластик понад 500 років, а їх спалення призводить до викиду важких металів, що руйнують озоновий шар. Ґрунтові води, омиваючи відходи, збирають у собі залізо, ртуть, цинк, свинець, барвники, пестициди, мийні засоби та інші хімікати.

Якщо людство продовжить так смітити, до 2030 року потрібно буде ще дві додаткові планети, щоб зберігати це сміття. Тож настав час активних змін. Долучайтеся до прибирання планети. Зробимо нашу спільну домівку чистою та безпечною.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток