Українські морпіхи отримують новий досвід в горах Грузії

03.08.2019
Українські морпіхи отримують новий досвід в горах Грузії

В Грузії тривають багатонаціональні військові навчання "Agile Spirit 2019" ("Спритний дух 2019"), в яких беруть участь понад 3 тисячі військовослужбовців з 14 країн-членів НАТО і партнерів Північноатлантичного альянсу. Про ососбливості цьогорічних тренувань та хто із українських вонїнів туди вирушив Армія Фм розовів військовий журналіст Олексій Чубашев. 

 

"Після найдовшого в історії морської піхоти переходу морем близько сотні морпіхів розпочати наземну-гірську фазу навчань СПРИТНИЙ ДУХ - 2019. В загальному у навчаннях беруть участь близько 3000 військових з 14 країн членів НАТО та країн партнерів.

Українські морпіхи беруть участь одразу на двох ділянках. На базі 2-ї піхотної бригади армії Грузії - командно-штабна фаза, та на висоті майже 1500 метрів над рівнем моря, в грузинських горах на полігоні ОРФОЛО. Морпіхи в горах вже отримали натівську зброю, почали ознайомлення та навіть провели перші тренування. Цього разу рейдові дії поєднали з тактичною медициною.

Ранок в таборі починається з зарядки і пробіжки в горах. Місцеві краєвиди реально заворожують.

Морпіхи ж освоюють нову стихію. Земля, море і навіть небо давно пройдені етапи. Попереду гори і все більше нового досвіду. Варто зауважити, що навчанння тут вже стали регулярними для українських морпіхів" - наголосив Олексій Чебашев.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток