В Україні розпочалась конференція з питань застосування Сухопутних військ

14.11.2019
В Україні розпочалась конференція з питань застосування Сухопутних військ

У Львові стартувала науково-практична конференція, яка  присвячена питанням застосування Сухопутних військ сучасних конфліктах. Які теми обговорюють науковці, конструктори, міжнародні експерти, представники Міністерства оборони та Генерального штабу на усьому важливому щорічному заході знає наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

Конференція, яка розпочалася в Національній Академії Сухопутних військ — справді грандіозний захід, на який збираються висококваліфіковані фахівці, провідні науковці та військові експерти з усієї України та з-за кордону, США, ФРН, Польщі, Данії та Литви. Прибули понад 100 учасників — зокрема представники усіх військових вищих навчальних  закладів, науковці із Київського політеху, Львівського політеху, Інституту космічних досліджень, Державного космічного агентства, фахівці з Укроборонпрому, розробники із КБ Південне Львівського бронетанкового заводу, комплексу Прогрес, НВО Практика і ще десятка важливих організацій і установ. що безпосередньо мають відношення до оборонки.

Теми, які обговорюють сьогодні і будуть підіймати завтра справді складні. Наприклад, підвищення ефективності механізованих і танкових військ, артилерії; проблеми управління, оперативного забезпечення військ. Важливим напрямом роботи  буде обговорення перспектив розвитку територіальної оборони.

Багато питань пов'язане із переходом Вітчизняного війська на стандарти НАТО. Зокрема мова йде про перехід  на новий механізм прийняття рішень за процедурою MDMP.

Усі найважливіші досягнення таких конференцій, зокрема систематизований передовий бойовий досвід, автоматично впроваджується у в процес навчання і подальшого дослідження в Академії. Формується нова система керівних документів, зокрема бойових статутів. Завершиться цей важливий науковий захід завтра.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток