В Україні за два тижні очікується спалах COVID-19

06.08.2021
В Україні за два тижні очікується спалах COVID-19

Командування Медичних сил Збройних Сил України наголошує, що щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

 

 

 

 

 Наразі у 20 областях країни спостерігається зростання рівня госпіталізації, однак вже впродовж найближчого тижня очікується перевищення рівня госпіталізацій над виписками.

«У зоні ризику перебувають Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Житомирська, Закарпатська та Хмельницька області. У цих регіонах існує найбільший ризик спалаху», — Центр економіки охорони здоров'я.

Зараз нові епіцентри спалаху у світі — Північна Америка та Азія, де минулого тижня ситуація суттєво погіршилася. Найактивніше спалах розвивається в Ірані, Туреччині та Таїланді.

Минулого тижня Уряд оновив національний план вакцинації від COVID-19, згідно з яким Україна планує зробити понад 8,5 млн доз вакцини щомісячно у четвертому кварталі. План на липень становив понад 5 мільйонів доз, однак фактично Україна зробила 3 мільйони. Тож, як зазначає Юрій Ганиченко, у жовтні-грудні в країні потрібно здійснити 9 мільйонів щеплень, аби “перекрити” липневий недобір.

Загалом у липні щеплень було зроблено більше, ніж сукупно за всі попередні місяці. Уряд ставить аналогічний план і на серпень. За поточних темпів, вакцини в Україні вистачить принаймні до кінця вересня.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток