В Україну прибула медична допомога з Франції

В Україну прибула медична допомога з Франції

У межах міжнародної стратегічної ініціативи "Допомога Схід" із Франції до України прибув гуманітарний вантаж медичного призначення.

 

 

 

 

 

 

Цього разу допомогу отримали Національний військово-медичний клінічний центр у Києві та Військово-медичний клінічний центр Східного регіону.

За словами засновника ініціативи, командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, вантаж складається з дезінфекційних засобів, ліків, медичних розхідників, перев'язувальних матеріалів, а також засобів гігієни.

Передала допомогу асоціація "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" на чолі з віцепрезидентом Діаною Дольс у співпраці із Посольством України у Франції та французькими регіональними агенціями охорони здоров'я.

Вантаж був доправлений в Україну за безпосереднього сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, президентом якої є Леонід Костюченко, та підприємства "Санагро Україна", очолюваного Олександром Скрипкою.

Розмитнення вантажу та підготовку замовлень здійснила Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги, головою правління якої є Ігор Збишко.

Згідно з інформацією Наєва, за час роботи проєкту допомогу отримали 55 медичних закладів, переважна більшість яких розташовані поблизу районів бойових дій.

Загалом медзаклади отримали понад 215 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення.

Велика Британія передала Україні понад два мільйони одиниць медичних засобів та обладнання, щоб допомогти країні впоратися з надзвичайною ситуацією, спричиненою російським вторгненням.